Hurtownia SANDERUS rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku. Jest jedną z większych hurtowni dewocjonaliów w swoim regionie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i Odbiorcach hurtowych. Bogata oferta asortymentu, jakość artykułów, szybkość i kompleksowość zamówień, obsługa a przede wszystkim atrakcyjne ceny są znakomitą wizytówką naszej firmy. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę nasze usługi utrzymują się od kilku już lat na najwyższym poziomie. Firma SANDERUS to również liczne kontakty z wydawnictwami i producentami na terenie całego kraju. Obserwując szybko rozwijający się rynek sprzedaży internetowej w 2014 roku otworzyliśmy nasz sklep internetowy www.sklepzdewocjonaliami.pl, który pozwolił nam otworzyć się na nowych Klientów z Polski jak i z całego świata. Współpracujemy z Misjonarzami pracującymi w Europie jak i na innych kontynentach m.in. w takich krajach jak : Czadzie, Republice Kongo, Wybrzeżu Kości Słoniowej, Brazylii, czy Stanach Zjednoczonych.  Jesteśmy otwarci na każde wyzwanie i staramy się aby każdy nasz Klient był usatysfakcjonowany ze współpracy z naszą firmą.  Zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się w Tarnowie na ul. Romanowicza 42.

                   Hurtownia SANDERUS - Tarnów     SANDERUS Hurtownia - Tarnów    

                            

                            

                                             

Współpracując z Misjonarzami, którzy swoją posługę sprawują w różnych częściach świata, otrzymujemy wiele miłych gestów świadczących o tym, że liturgiczne produkty dystrybuowane przez naszą firmę służą braciom w wierze w dalekich zakątkach świata.

Szaty liturgiczne polskich producentów dystrybuowane przez naszą firmę doskonale sprawdzają się w egzotycznym klimacie Wybrzeża Kości Słoniowej.

                            

                            

W nowo powstającej parafii i kościele w Czadzie wiele naszych produktów ubogaca wystrój świątyni i pomaga w codziennej pracy duszpasterskiej.