Chrześcijańskie gry planszowe

Poniższa oferta jest ofertą poglądową, pełny wybór towaru znajdą Państwo w naszym sklepie w Tarnowie przy ul. Romanowicza 42. Zapraszamy !

Przed złożeniem zamówienia, prosimy o sprawdzenie ceny oraz czy dany towar jest dostępny.


GRA BENEDYKTYŃSKA - SKRYPTORIUM - GRA PLANSZOWA - kod 9936
GRA BENEDYKTYŃSKA - SKRYPTORIUM - GRA PLANSZOWA   „Skryptorium” gra benedyktyńska wprowadzająca w średniowieczne czasy. Skryptorium to miejsce gdzie przed wiekami w klasztorach przepisywano i ozdabiano księgi. Zadaniem gracza jest pomóc skrybie poskładać w całość rozrzucone sentencje. Kto zbierze ich najwięcej i pierwszy zamieni na układając je w SKRYPTORIUM, ten wygra. Gra przedstawiająca duchowość chrześcijańską i prezentująca maksymy św. Benedykta.

UFAM TOBIE - RODZINNA GRA PLANSZOWA - kod 9163
UFAM TOBIE - RODZINNA GRA PLANSZOWA - kod 9163   Orędzie o Bożym miłosierdziu przekazane przez św. Siostrę Faustynę rozchodzi się po całym świecie. Przekazywane jest na różne sposoby w zależności od miejsca, kultury, możliwości apostołów Bożego Miłosierdzia, a także adresatów. Do nich życie i misja św. Siostry Faustyny dociera głównie w formie opowieści, komiksów i zabaw. Gra „Ufam Tobie”, która powstała we współpracy z klasztorem Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach, ma charakter edukacyjny. Można w niej poprzez ciekawą grę rodzinną przekazać dzieciom najważniejsze informacje związane z życiem Siostry Faustyny i orędziem Miłosierdzia, które przekazał jej Jezus, a także uczyć zasad wiary i moralności chrześcijańskiej.

POZNAJ I POKOCHAJ AFRYKĘ - GRA PLANSZOWA - kod 7270
POZNAJ I POKOCHAJ AFRYKĘ - GRA PLANSZOWA - kod 7270   Gra o charakterze edukacyjnym i misyjnym, której celem jest poznanie kontynentu afrykańskiego. Gra przeznaczona jest dla osób ciekawych świata oraz pragnących przygód i wrażeń. Jeżeli chcesz zmierzyć się z żywiołem pustyni, spotkać Tuaregów, przejechać się na wielbłądzie, to ta gra Ci się spodoba.
Jeżeli chcesz odwiedzić tradycyjną wioskę afrykańską, pomóc w pracy misjonarzom i poznać wielkich ludzi Afryki, to ta gra Cię zafascynuje. Jeżeli masz odwagę wyjechać na safari, zejść do kopalni diamentów albo przeprawić się przez bagna, to ta gra na pewno jest dla Ciebie. Czeka Cię wielka przygoda.

DOOKOŁA ŚWIATA Z JANEM PAWŁEM II - GRA PLANSZOWA - kod 8911
DOOKOŁA ŚWIATA Z JANEM PAWŁEM II - GRA PLANSZOWA   „Dookoła świata z Janem Pawłem II” to rodzinna gra edukacyjna poszerzająca wiedzę o podróżach
i przesłaniu Ojca Świętego. Gracze wyruszają z Rzymu śladami 104 pielgrzymek Jana Pawła II po polach oznaczonych cyframi od 1 do 104. Każde pole oznaczone cyfrą to jedna z pielgrzymek, którą odbył papież. Zatrzymując się na polu gracz zdobywa kartę, jeśli jako pierwszy stanie na danym polu. Wygrywa ten z graczy, który zdobędzie najwięcej kart. Na każdej karcie znajduje się informacja o tym jakie tematy Ojciec Święty poruszył w danym kraju, istotne cytaty oraz ciekawostki z podróży. Interesująca gra i wspaniała przygoda dla całej rodziny!

PAX ET BONUM - POKÓJ I DOBRO - GRA PLANSZOWA - kod 8714
  Weź udział w fascynującej przygodzie! Posłany przez św. Franciszka, wyrusz w nieznane i zdobądź wszystkie owoce Ducha Świętego. Miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Gra PAX ET BONUM to wspaniała gra dla całej rodziny. Wprowadza uczestników w przepiękny świat św. Franciszka. Uczy, jak rozwijać i pielęgnować cnoty charakteru. Pokazuje, że warto zdobywać i doskonalić owoce Ducha Świętego w swoim życiu.

     
     

 


 

© 2007 - 2016 Sanderus. Design by Mart